יום שלישי, 23 בדצמבר 2014

MATLAB בשירות האקדמיה

בין התפקידים השונים שאני ממלא במסגרת עבודתי בסיסטמטיקס, לאחרונה הפכתי גם לאחראי הטכני על הפעילות מול האקדמיה. בין היתר, התפקיד כולל:
* מתן הרצאות, בעיקר לסטודנטים לתארים גבוהים, דוקטורים ופרופסורים, למשל בנושאים "האצת ביצועי MATLAB" או "חידושים בתוכנת MATLAB, טיפים וטריקים". הנה תמונה מתוך הרצאה שהעברתי בחודש שעבר ביחידה לקידום הוראה בטכניון, מול סטודנטים לתארים מתקדמים מפקולטות דוגמת הנדסת חשמל, מדעי המחשב ופיזיקה. ההרצאה אף צולמה בוידאו על מנת שתעלה לערוץ היוטיוב של הטכניון
* פגישות ייעוץ עם חוקרים. הנה קטע ממכתב תודה לדוגמה, שקיבלתי לאחרונה מחוקר בפקולטה להנדסה ביו-רפואית בטכניון, אשר סייעתי לו להאיץ פי 3 קוד שהוא כתב (כל סימולציה "גדולה" שלו נמשכה כשבוע, עד שייעלתי את הקוד שלו כך שכעת הוא מסיים לרוץ תוך פחות מיומיים וחצי). לחצו על התמונה להגדלה.
* סיוע למרצים אשר מעוניינים לשלב את הכלים השונים של סביבת MATLAB במסגרת תוכנית הלימודים של הקורסים אותם הם מעבירים.
* שיתופי פעולה עסקיים, בין אם באמצעות גופי שת"פ עם התעשייה במוסדות האקדמיים השונים, ובין אם באמצעות קשר ישיר עם המארגנים מהאקדמיה. הודות לכך, למשל, נתנה השבוע סיסטמטיקס חסות לכנס Israel Computer Vision Day, שהתקיים במרכז הבינתחומי הרצליה, ובו נכחו כ-300 חוקרים ומפתחים (לחצו לעמוד הכנס עם לוגו סיסטמטיקס).
כל השירותים המוזכרים לעיל ניתנים חינם, ואם אתם מתעניינים באחד מהם (או יותר...) – ניתן ליצור עמי קשר במייל royf@systematics.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה