יום רביעי, 1 בפברואר 2012

Cody & Trendy


אם נמאס לכם מ-Angry birds, ולא בא לכם לשחק אפילו פעם אחת נוספת ב-Bubbles, זה הזמן להתקדם ל-Cody .Cody הינו פיצ'ר חדש באתר קהילת המשתמשים של MathWorks המאפשר לכם להפגין את יכולות התכנות שלכם ב-MATLAB על ידי פתרון של משימות פשוטות באתר עצמו. למה לכם לעשות את זה? כיוון שתוכלו לקבל חיווי על אופטימליות הפתרון שלכם לכל משימה, ולשפר את יכולות התכנות שלכם על ידי התבוננות בפתרונות שהציעו משתמשי MATLAB אחרים. ואם בא לכם, אגב, אתם גם יכולים להעלות חידות משלכם. כל חידה שתפתרו או שתעלו תזכה אתכם בנקודות ותקדם אתכם במעלה הטבלה !

למידע נוסף על המשחק ולהשתתפות בו, היכנסו לעמוד ה-Cody ב-MATLAB Central. שימו לב שיש להיות בעל חשבון באתר MathWorks על מנת לשחק במשחק, אבל אל דאגה – הרישום חינמי, ואף אחד לא יקשר בינכם לבין הפתרון שבו שכחתם להוסיף
נקודה-פסיק ...

אתם מוזמנים לנסות לפתור את החידה שאני העליתי (רמזים ניתן למצוא בפוסט "וגרה מטריצה עם וקטור"). יתכן, אגב, שתאלצו לפתור מספר חידות לפני שתקבלו הרשאה לנסות לפתור את החידה הזו...

פיצ'ר אחר שנוסף לאתר קהילת המשתמשים של MathWorks נקרא Trendy. Trendy הוא שירות לעקיבה אחר מגמות (Trends) ולהצגה שלהן, על סמך נתונים המתפרסמים בדפי אינטרנט ציבוריים. הפיצ'ר אוסף מידי יום את המידע אותו אתם מעוניינים לנתח, ומשתמש בקוד MATLAB שכתבתם על מנת להציג את הטרנד העדכני, כך שכל מה שנותר לכם לעשות הוא רק להיכנס לאתר על מנת לראות איך הטרנד נראה.

בדף ה-Trendy ב-MATLAB Central יש כבר מספר טרנדים שניתן לבחון. טרנד מעניין, למשל, הוא מספר המשתמשים בפיצ'ר הקודם שהוזכר, cody, ומספר החידות הזמינות בו. שימו לב לכך שגם על מנת להשתמש ב-Trendy יש צורך בחשבון באתר MathWorks, ואף ברישיון MATLAB תחת חוזה שירות.

מה דעתכם על החידה שפרסמתי? רוצים לתת קישור לחידה שאתם חיברתם? מצאתם טרנדים מעניינים ב-Trendy?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה